Eğitim binalarında en dikkat edilmesi gereken özelliği yapı güvenliğidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz umudumuz olan çocuklarımızı ve gençlerimize güvenli bir ortamda eğitim sunmamız en önemli unsurdur.

Karmod prefabrik eğitim binaları ve okullar kaynaksız vidalı sistem temnoloji kullanılarak uzun ömürlü v güvenli olarak üretim yapılmaktadır. Ön üretimleri teknolojik bant sistemiyle eksiksiz ve yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla fabrikada demonte gerçekleştirilen Karmod prefabrik eğitim binaları kurulum alanına sevk edilerek uzman ekiplerimizce montaj yapılarak kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir. Karmod prefabrik eğitim binaları ve okullar projeye göre tek katlı veya iki katlı olarak üretilmektedir. İstenilen genişlikte eğitim binası imkanı sunulmaktadır.

Bilgisyardan onaylanan proje otomosyon bant sistemiyle ön üretimi gerçekleştirildikten sonra kalite kontrol sistemine tabi tutulmaktadır. Kalite kontrolden onay alan üretimler montaj mekanına güvenle sevk edilerek uzman ekiplerimizce kurulum yapılmaktadır. Karmod prefabrik okulların iyi izoleli duvar panelleri, elektrik tesisatı, su tesisatı, panel kapıları, ısıcamlı pvc pencereleri, elektrik ve su armatürleri, iç bölmeleri, çatı kaplamaları, boyası ile kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik eğitim binaları; anaokulu, ilköğretim okulu, lise, kütüphane, spor salonu, üniversite yerleşkesi, eğitim atölyesi vb. eğitim yapıları olarak güvenle kullanılmaktadır.