Prefabrik hazır evlerin Dünyada bilinen markası Karmod, ev tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan ergonomik plana sahip yaşam alanlarının çok sayıda örnek üretimini yaparak kurulum gerçekleştirmiştir.

Yeni nesil hazır ev teknolojisiyle bant sisteminde hazırlanan üniteler müşterinin tercih ettiği bölgede Karmod uzmanlarınca kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Karmod uzun ömürlü ve fonksiyonem kullanım özelliğinde iki katlı ve tek katlı yaşam alanlarını anahtar teslimi olarak müşterileriyle buluşturmaktadır. Örnek prefabrik evlerimizi hemen hemen Türkiye’nin her ilinde görebilirsiniz. Estetik tasarımla beraber yapı güvenliğinin de ön planda tutulduğu konutlarımızın projesinde kullanılacağı bölge iklim şartları da değerlendirilmektedir.

Örneğin Doğu Anadolu bölgemizdeki illerimiz için ürettiğimiz evlerin gerek yalıtım gerekse kar yükü taşıma static hesaplamaları bölgemizin iklim özellikleri dikkate alınarak özel hesaplamalarla hazırlanmaktadır.

Karmod toplu konut yapılarıyla da uluslararası projeler gerçekleştirmektedir. Dünyanın tek seferde gerçekleştirilen en büyük prefabrik konut projesi olan toplu konutları Irak’ta gerçekleştirmiştir. Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde kurulan 1884 konut 7 ay gibi rekor bir sürede tamamlandı.