Güvenli, hızlı, pratik ve en önemlisi ekonomik fiyatlara sahip prefabrik yapı sistemiyle sosyal tesis binaları kurmak çok kolay. Dünyanın öncü markalarından Karmod kalitesiyle üretilen sosyal tesis yapıları arasında çok amaçlı salonlar, restoranlar, kafeteryalar, toplantı ve konferans salonları, dinlenme tesisleri, spor ve turizm tesisleri, devremülkler, camiler, taziye evleri gibi yapı çözümleri yer alıyor.

Tek katlı veya iki katlı planlarda istenilen büyüklükte tasarlanan sosyal yaşam alanları Karmod teknik ofisinde uzmanlarca özenle hazırlanmaktadır. Modern tesislerde yer alan bant üretim hattında kaynaksız vidalı sistem teknolojik imalatla kurulacağı yere demonte özellikte sevk edilmektedir.

Yeni nesil hazır sistem prefabrik yapı teknolojisiyle üretilen Karmod sosyal tesis yapıları kalitesi ve dayanımıyla uzun ömürlü yapı sınıfındadır. 10 cm duvar kalınlığı ile yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olup enerji tasarrufu sağlar. Duvar panelleri geçmeli olup H şeklinde yapı modeline adını veren metal direklerde birleşir. Her 125 cm’de bir duvar birleşim alanlarında yer alan bu direklerle yapı statiği de sağlanmış olur. Çatı örtüsünde kullanılan çatı makasları kaynaksız, vidalı, makina sisteminde eldeğmeden bükülmüş paslanmaz sacdır. Çatı örtüsünde metal kiremit veya farklı alternatifte kaplama uygulamaları yapılabilmektedir. Shingle çatı örtüsü altına tüm yüzeye kaplanan osb ahşap kaplama izolasyonu daha da artırmaktadır.

Kapıdan pencereye, elektrikten su tesisatına, boyaya kadar hazır olarak teslim edilen prefabrik sosyal tesis yapılarımızda maksimum memnuniyet sunulmaktadır.