Emlak Konut'un eski Yunus Çimento fabrikasının bulunduğu arsasında DAP inşaat tarafından gerçekleştirilen İstanbul Marina projesinde kullanılacak şantiye yapılarını içeren üç blok kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim edildi. 
 
Her biri üç katlı olmak üzere Karmod Yeni Nesil Konteyner sistemiyle yapılmış 3 bloktan oluşan şantiye yapı kompleksi projede çalışacak tüm personele hizmet verecek. Yemekhane bloku 3x7 full demonte vidalı birleşimli konteyner sistemiyle üretilmiş olup toplam 819 metrekare alana sahip. DAP Kartal projesi yemekhanesinde aynı anda 600 personel yemek yiyebiliyor. İşçi yatakhanelerinin yer aldığı her biri yine 3 katlı 2 blok ise 1.536 metrekare alana sahip olup 480 işçi yatak kapasiteli. Her katta wc ve duş üniteleri ayrı ayrı yer alıyor.
 
DAP Kartal İstanbul Marina projesinde kullanılmak üzere Karmod tarafından yapılan şantiye projesinde bir çok özel uygulamalara da yer verildi. Yemekhane zeminine özel su geçirmez parlak yüzey görünümü sağlayan epoksi uygulaması yapıldı. Her kata yer alan ızgaralı su giderleri ile temizliği kolaylaştırmak amaçlandı. Atıksu gider ızgaralarında sızdırmazlık için özel uygulama yapıldı. Akar kanalları izoleli sistemle birbirine bağlandı. Konteyner birleşim alanlarına bant uygulaması ile maksimum izolasyon sağlandı. Bina dış yüzeyinde birleşim noktaları özel kapamalarla kaplanarak estetik bir görünüm sağlandı. Buhardan etkilenmeyen özel aydınlatma armatürleri kullanılarak yangın güvenliği üst düzeye çıkartıldı.
 
Yatakhane bloklarında planlanan koridor sistemiyle yapı çok daha ergonomik ve kullanışla hale geldi.