Prefabrik ev fiyatları ile ev sahibi olmanız artık çok kolay. Modern üretim teknolojisi kullanılarak kaynaksız vidalı sistemle üretilen Karmod prefabrik eve hızlı, uzun ömürlü güvenli yapısı ve en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Karmod prefabrik ev dört mevsim iklim koşulları düşünülerek uzun ömürlü ev modeli olarak üretilmektedir.

Çok sayıda fonksiyonel tasarım ve planda üretilen Karmod hazır ev tam malzeme kullanımıyla bant sistemi üretime sahip olması, duvardan çatısına, kapıdan penceresine, tesisatına kadar her detayı usta gerektirmeden Karmod tarafından hazırlanması gibi nedenlerle fiyat avantajları içermektedir. Prefabrik ev fiyatlarının diğer ev modellerine göre çok daha ekonomik olmasının temelinde de bu avantajlar yatmaktadır. İsraf olmadan üretim ve hiç bir ustaya ihtiyaç duymadan kullanabilme avantajı. Halbukü klasik betonarme evlerde proje çiziminden temele, demirden betona, duvardan çatıya, tesisattan boyaya bir çok ustaya ihtiyaç duyarsınız.

Avantajlı prefabrik ev fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki satış ofislerimizden biriyle irtibata geçebilirsiniz. Prefabrik evlerimizin tamamı montaj ve üretim hatalarına karşı Karmod güvencesi altındadır.

Prefabrik evler üretim kalitesi, güvenliği, uzun ömürlü yapısı en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla şimdi çok cazip. Betonarme binaların uzun süreçli üretimine karşın prefabrik hazır evler modern teknoloji kullanılarak fabrika ön üretimi sonrası kurulum yerine kolayca sevk edilerek uzman ekiplerimizce bir kaç günde (bina metrajına göre 2-10 gün) montaj yapılarak kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır.

Peki prefabrik ev fiyatları nı bu kadar cazip kılan nedir?

  • Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile kısa sürede üretilmesi
  • Fabrika üretiminde israf edilmeden tam malzeme kullanımı
  • Kapısı, penceresi, duvarları, elektrik ve su tesisatları ile beraber bi rev için ne gerekiyorsa her şeyinin kullanıma hazır olarak üretilmesi.
  • Fabrika demonte üretimin sevk edilen mekanda hiç bir ek malzemeye gerek duyulmadan uzman Karmod ekiplerince kurulması
  • Karmod hazır evlerin çatı, kapı, pencere, elektrik – su tesisatı, boya – badana gibi uygulamalar için ustaya ihtiyaç duymaması

Tüm bu özellikler Karmod prefabrik ev fiyatları nı israfsız tam malzeme kullanımı ve uzun ömürlü yapısıyla çok cazip kılmaktadır.