Karmod prefabrik ev modellerini farklı kılan en önemli özellik ev modellerimizi uzman mimar ve mühendisler kontrolünde tasarımda uzman teknik personelimizin hazırlamış olmasıdır. 1986’dan günümüze üretim tecrübemizle ev modellerimizi hazırlarken müşteri beklenti ve önerilerini de dikkate alıyoruz. Bundaki temel amacımız prefabrik ev modellerimizde maksimum güvenlik ve konforu sağlayarak müşterilerimize uzun ömürlü evler sunmak. Uzman ekiplerimizin sektördeki bilgi birikimi ve müşteri beklentilerini yansıtan prefabrik ev modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Prefabrik evler uzun ömürlü yapı modelidir. Prefabrik ev modelleri betonarma ev modellerine göre en az %50 daha ekonomiktir. Kısa sürede üretim yapılıp hazırlanmasıyla da prefabrik ev modelleri betonarma yapılara göre zaman açısından da avantajlıdır.
Prefabrik yapı bir çok gelişmiş ülkede yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde son yıllarda bir çok avantaj sağlayan yapısıyla tercih edilmeye başlanmıştır.

Neden Karmod Prefabrik Ev Modelleri ?

  • Karmod hazır evlerin tasarımları, planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştirilmektedir.
  • Karmod hazır yaşam alanları modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilmektedir.
  • Yüksek kalitesiyle uzun ömürlü hazır ev teknolojisi kullanılarak üretilmektedir.
  • Karmod prefabrik hazır evler imalat planına göre 1 hafta gibi kısa bir sürede ön üretim yapılabilmektedir.
  • Karmod ürünleri uzman ekiplerimizce bina büyüklüğüne göre iki günden başlayan kısa sürelerde kurulum yapılmaktadır.
  • Karmod yaşam alanları kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.
  • Karmod yapılarında elektrik, su tesisatı, kapı, pencere, duvar, çatı gibi üretimleri komple üretilip teslim edildiğinden usta gerektirmez.
  • Karmod ürünlerinin standart bakımları yapılmasıyla uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
  • Karmod satış sonrası destek hizmeti sunarak müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.
  • Isı yönüyle prefabrik yapılar mükemmel izolasyona sahiptir.

Karmod hazır evleri duvar panelleri betopanlar arası strafor uygulamasıyla 10 cm duvar kalınlığına ulaşmaktadır. Duvar panelleri paslanmaz metal karkaslar arasına oturmaktadır. Bu yönüyle duvar sistemi mükemmel izoleli yapıdadır. Yapının pencereleri ısı camlı birinci sınıf pvc doğramadır. Çatı kaplamalarının üzerindeki bölümde yüksek izolasyon sağlayan cam yünü (izocam) uygulanması yapılmaktadır. Böylece Karmod konutları duvar panellerinden çatı kaplamalarına, kapısından pencerelerine kadar her üretim detayı yüksek izolasyona sahiptir.