Karmod prefabrik ev modellerini farklı kılan en önemli özellik ev modellerimizi uzman mimar ve mühendisler kontrolünde tasarımda uzman teknik personelimizin hazırlamış olmasıdır. 1986’dan günümüze üretim tecrübemizle ev modellerimizi hazırlarken müşteri beklenti ve önerilerini de dikkate alıyoruz. Bundaki temel amacımız prefabrik ev modellerimizde maksimum güvenlik ve konforu sağlayarak müşterilerimize uzun ömürlü evler sunmak. Uzman ekiplerimizin sektördeki bilgi birikimi ve müşteri beklentilerini yansıtan prefabrik ev modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Prefabrik evler uzun ömürlü yapı modelidir. Prefabrik ev modelleri betonarma ev modellerine göre en az %50 daha ekonomikdir. Kısa sürede üretim yapılıp üretilmesiyle de prefabrik ev modelleri betonarma yapılara göre zaman açısından da avantajlıdır.

Prefabrik ev modelleri bir çok gelişmiş ülkede yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde son yıllarda bir çok avantaj sağlayan yapısıyla tercih edilmeye başlanmıştır.

Neden Karmod Prefabrik Ev Modelleri ?

–          Karmod prefabrik ev modellerinin tasarımları , planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

–          Karmod prefabrik ev modelleri modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

–          Yüksek kalitesiyle uzun ömürlü hazır ev teknolojisi kullanılarak üretilmektedir.

–          Karmod prefabrik hazır evler imalat planına göre 1 hafta gibi kısa bir sürede ön üretim yapılabilmektedir.

–          Karmod prefabrik ev modelleri uzman ekiplerimizce bina büyüklüğüne göre iki günden başlayan kısa sürelerde kurulum yapılmaktadır.

–          Karmod prefabrik ev modelleri kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

–          Karmod prefabrik ev modellerinde elektrik, su tesisatı, kapı, pencere, duvar, çatı gibi üretimleri komple üretilip teslim edildiğinden usta gerektirmez.

–          Karmod prefabrik ev modellleri standart bakımları yapılmasıyla uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

–          Karmod satış sonrası hizmet ekipleriyle prefabrik hazır ev modelleri üretimlerinin arkasındadır.

–          Isı yönüyle prefabrik ev modelleri mükemmel izolasyona sahiptir.

Karmod prefabrik ev modelleri duvar panelleri betopanlar arası strafor uygulamasıyla 10 cm duvar kalınlığına ulaşmaktadır. Duvar panelleri paslanmaz metal karkaslar arasına oturmaktadır. Bu yönüyle duvar sistemi mükemmel izoleli yapıdadır. Karmod prefabrik ev modelleri pencereleri ısı camlı birinci sınıf pvc doğramadır. Çatı kaplamalarının üzerindeki bölümde yüksek izolasyon sağlayan cam yünü (izocam) uygulanması yapılmaktadır. Böylece Karmod prefabrik hazır ev modelleri duvar panellerinden çatı kaplamalarına, kapısından pencerelerine kadar her üretim detayı yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod prefabrik ev modelleri ve planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanmaktadır. Prefabrik evler ve modellerinde estetik görünümle beraber konforlu rahat kullanıma sahip iç planlama özenle hazırlanmaktadır.