Yaşam alanlarındaki konfor ve ergonomi düşünülerek Karmod prefabrik ev planları

özenle hazırlanmaktadır. Çok sayıda alternatif plan içeren ev modelleri tek katlı veya iki katlı estetik tasarımlarla müşteri beğenisine sunulmaktadır.

Kullanacak kişi sayısına göre 1+1, 1+2, 1+3 ve üzeri oda bölmelerinde çok sayıda fonksiyonel kulanımda plan alternatifi Karmod tarafından müşterilerine özel olarak projelendirilmektedir. Prefabrik yapı modelinin sunduğu bir avantaj olarak klasik betonarme mimarideki kolon ve kiriş çıkıntılarının bulunmaması daha geniş mekanların planlanmasına kolaylık sağlamaktadır. Karmod hazır ev planlarını belirli aralıklarla güncelleyerek müşterilerine daha modern ve güncel yaşam alanları hazırlamaktadır. 

Müşterilerinin ev hayallerini gerçekleştirecekleri çok sayıda modern modelleri yeni nesil ev teknolojisini kullanarak demonte özellikte üreten Karmod güvenli ve uzun ömürlü yapılar hazırlamaktadır. 10 cm dış duvar kalınlığı ile maksimum izolasyon sağlayan Karmod hazır evlerin çatısı, çatı kaplaması, kapı ve pencereleri, elektrik ve su tesisatlarıyla armatürleri, iç ve dış boyası tümüyle Karmod ekiplerince montajlanarak teslim edilmektedir.

Dünya markası Karmod’la hayalinizdeki eve güvenle sahip olabilirsiniz.