Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik görünüm ve konforlu rahat kullanım imkanı sunan planlarda hazırlanan Karmod prefabrik evler depreme dayanıklı uzun ömürlü yapı modelidir. Karmod prefabrik evler modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem bant üretim teknolojisi kullanılark ön üretim yapılmaktadır. Bu sistemin en önemli avantajı bilgisayar ortamında hazırlanan projenin tüm detaylarının milimetrik olarak cnc teknoloji ile bant sisteminde kısa sürede hatasız hazırlanmasıdır. Penceresinden kapısına, duvar panellerinden çatı kaplamasına kadar kalite control sistemiyle fabrika ön üretimleri yapılan Karmod prefabrik hazır evler kurulum alanına sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince montaj yapılarak kullanıma hazır müşteri teslimatı yapılmaktadır.

Karmod prefabrik hazır evlerin en önemli avantajları; kısa sürede bilgisayar üretim teknolojisi ile kaynaksız vidalı sisteml tam malzeme kullanımıyla fabrika ön imalat yapılması, elektirik tesisatı, su tesisatı, kapıcı, pencereci, boyacı, çatıcı, duvarcı gibi ustalara ihtiyaç duymadan kısa sürede kurulum yapılması, depreme dayanıklı dört mevsim kullanıma özel uzun ömürlü olması, en önemlisi diger yapı modellerine göre çok daha ekonomik olması gibi avantajlar sunmaktadır.

Karmod prefabrik evler müşteri beklentileri de dikkate alınarak hazırlanan çok sayıda tek katlı ve iki katlı dubleks planda beğeninize göre üretim yapılmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası servis hizmet avantajına sahiptir.

Neden Karmod Prefabrik Evler ?

–          Karmod’da prefabrik evlerin tasarımları , planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

–          Prefabrik ev modellerimizde modern üretim tesislerinde son system kaynaksız vidalı sistem kullanılmaktadır.

–          Kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü prefabrik evler üretiyoruz.

–          Karmod prefabrik hazır evler imalat planına göre 1 hafta gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

–          Prefabrik evler uzman ekiplerimizce bina büyüklüğüne göre 2 günden başlayan kısa sürelerde kurulum yapılmaktadır.

–          Karmod prefabrik evlerimizde elektrik, su tesisatı, kapı, pencere, duvar, çatı gibi üretimleri komple üretilip teslim edildiğinden usta gerektirmez.

Dubleks Hazır KonutlarImage 01

Karmod prefabrik dubleks hazır konutlar yüksek kalitede uzun ömürlü olarak üretilmektedir. Kaynaksız vidalı sistem tekhnoloji kullanılarak bilgisayar kontrolünde çalışan otomosyon sistemiyle demonte ön
Detaylı İncele

Tek Katlı Hazır EvlerImage 01

Yüksek kalitede uzun ömürlü olarak üretilen Karmod tek katlı hazır evler ile sevdiklerinizle beraber bir ömür mutlu yaşayın. Karmod tek taklı hazır evler kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak
Detaylı İncele

Prefabrik Ev ModelleriImage 01

Karmod prefabrik ev modellerini farklı kılan en önemli özellik ev modellerimizi uzman mimar ve mühendisler kontrolünde tasarımda uzman teknik personelimizin hazırlamış olmasıdır.
Detaylı İncele

Prefabrik Ev FiyatlarıImage 01

Prefabrik evler üretim kalitesi, güvenliği, uzun ömürlü yapısı en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla şimdi çok cazip. Betonarme binaların uzun süreçli üretimine karşın prefabrik hazır evler modern teknoloji
Detaylı İncele