Projeden üretime, kurulumdan kullanıma hazır halde teslimine kadar hız gerektiren prefabrik şantiye yapıları en ideal şantiye yapı modelidir. Karmod, her türlü inşaat projeleri, yol ve havalimanı yapım inşaatları, maden ve petrol arama – çıkarma sahaları, baraj yapım gibi projelerin tamamına yönetici ve işçi konaklama mekanları üretmektedir.

Kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilen yapılarımız arasında yönetim ofisleri, teknik personel ofisleri, özel laboratuvarlar, dinlenme alanları, yatakhaneler, yemekhaneler, mutfak ve kiler, ibadethane, sosyal etkinlik alanları, çamaşırhane, depo, wc duş alanları gibi şantiye ortamının ihtiyacı olan her türlü yapı çözümleri yer almaktadır.

Karmod 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı, üretim teknolojisi ve iyi organize olmuş ekipleriyle yukarıda bahsi geçen projelere hızlı projelendirme, hızlı üretim ve hızlı kurulumla hizmet vermektedir. Ergonomik tasarım, zindelik veren ferah yaşam alanları, güvenli mekanlar Karmod yapılarını farklı kılan temel özelliklerdir.

Yüksek güvenlik taşıyan Karmod şantiye yapıları iki tarz üretim modeline sahiptir. Bunlardan ilki prefabrik yapı modelidir. Bu sistemle tek katlı veya iki katlı yaşam alanları istenilen büyüklüklerde tasarlanarak hazırlanmaktadır. Teknolojik üretim bandında kısa sürede yapıyı oluşturan tüm detayların imalatı gerçekleştirilerek yerinde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. 

Bir diğer şantiye yapı çözümümüz ise konteyner modelidir. İlk kez Karmod’a özgü olarak geliştirilen Yeni Nesil Konteyner olarak adlandırılan yapı modelimiz benzerlerine göre öne çıkan üstün özelliklere sahiptir. İlk kez çatıda kullanılan 125 mm kalınlıktaki sandwich paneli ve 50 mm duvar paneliyle yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Bu durum benzerlerine göre yüzde 60’a varan enerji tasarrufu anlamına gelmektedir.

A’dan Z’ye şantiye yapılarında Dünya genelinde yaşam alanları kuran markası Karmod hızlı üretimli güvenli ve zinde mekanlarıyla projeleriniz için güvenilir çözüm ortağıdır.