Spor tesisleri, sosyal alanlar, fuar merkezleri, piknik alanları, turizm tesisleri, uluslararası kongre merkezleri, işçi şantiye kampları ve acil yerleşim konutları gibi alanların ihtiyaçları için prefabrik wc duş üniteleri üretiyoruz. Karmod wc ürünleri modüler demonte üretim özelliği ve kullanıma hazır kabin sistemleri ile üstün niteliklere sahiptir.

Tek üniteden başlayarak istenilen büyüklükte çoklu üniteye çok sayıda ergonomik planda wc ve duş çözümleri üretiyoruz. Kabinler ve lavabo alanları uluslararası standartlar dikkate alınarak tasarlanıp imal edilmektedir. İşçi şantiye projelerinde çalışan kişi sayısına göre wc duş kabini uluslararası işçi kampı standartlarına göre planlanıp üretilmektedir. Sosyal alanlar için bay ve bayan wc alanları aynı yapı içerisinde farklı koridor ve kapı girişlerinde veya ayrı ayrı binalarda projelendirilmektedir.

Wc yapılarımızda kullanılan klozet, alaturka yer taşı, duş teknesi, bataryalar ve diğer armatürler, lavabolar kalite belgeli ürünlerden tercih edilmektedir. Yapılarımızda engelli kullanıcılara özel wc ve duş kabinleri de projelendirilebilmektedir. Engellinin kullanımına uygun standartlarda geniş kapı girişi, özel tutmaçlar ve diğer aksesuarlar Karmod kalite güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Yapılarımız teknolojik yeni sistem demonte modüler birleşimli üretimle imal edilmekte olup yapı birleşenleri kurulum yerine sevk edildikten sonra Karmod uzmanlarınca kurulum yapılarak kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Kabinlerle beraber pencereler ve havalandırma menfezleri, kapılar, çatı sistemi özel kaplama ve boyalar başka ustalara gerek duyulmadan Karmod ekiplerince yapılmaktadır.

Prefabrik WC/Duş 14 m²

14 m²

Prefabrik WC/Duş 14 m²

  • Teknik Çizimi Görüntüle
  • Perspektif Görüntüle
Prefabrik WC/Duş 27 m²

27 m²

Prefabrik WC/Duş 27 m²

  • Teknik Çizimi Görüntüle
  • Perspektif Görüntüle
Prefabrik WC/Duş 46 m²

46 m²

Prefabrik WC/Duş 46 m²

  • Teknik Çizimi Görüntüle
  • Perspektif Görüntüle