Hafif çelik prefabrik sosyal ve ticari yapılar kısa sürede üretim ve kurulum imkanıyla büyük avantajlar sunuyor. Modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile üretilen Karmod sosyal ve ticari yapılar dört mevsim kullanım özelliğinde uzun ömürlü yapı modelidir. Prefabrik hafif çelik sosyal ve ticari yapılar istenilen ölçüde proje onayı sonrası kısa sürede üretim yapılmaktadır.

Onaylanan proje bilgisayar ortamında bant sistemindeki CNC makinaya aktarılarak birebir proje tüm detaylarıyla demonte ön üretimi yapılmaktadır. Duvar panelleri, çatısı, kapı ve pencereleri, elektirik ve su tesisatı, çatı kaplaması gibi binayı oluşturan tüm detaylar 1 – 2 gün içerisinde ön üretimi yapılarak kurulum mekanına sevk edilmektedir. Kurulum alanına ulaşan demonte prefabrik hafif çelik yapı uzman ekiplerimizce bir kaç gün içerisinde montaj yapılarak kullanıma hazır nitelikte teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik sosyal ve ticari yapılar arasında; prefabrik sosyal tesis binaları, prefabrik belediye hizmet binası, prefabrik hastane tesisleri, prefabrik okul ve eğitim tesisleri, prefabrik turizm ve spor tesisleri, prefabrik ofisler, prefabrik fabrika ve üretim tesisleri gibi benzeri yapılar yer almaktadır.

Karmod’un üretimi olan sosyal ve ticari yapılar üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası destek hizmeti kapsamındadır.