Karmod konteyner yemekhaneler, şantiye işçi kampları ile beraber hastane ve okullar, sosyal tesisler, askeri tesisler, üretim tesisleri gibi alanların yemekhane ihtiyaçlarında kolay projelendirilip kısa sürede üretimle kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Tek katlı veya üç kata kadar çok katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilen Karmod konteyner yemekhaneler uluslararası standartlara göre imal edilmektedir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları, havalandırma sistemi ve lavabolarıyla kullanıcı sayısına göre özel projelendirilmektedir.

Karmod’un yeni nesil teknolojisi ile hazırlanan yapılarımızda yemek salonlarının dinlenme amacıyla da kullanılması nedeniyle özellikle konforlu mekanlar hedeflenmiştir. Özellikle yorucu şantiye ortamlarında bir ögle yemeği molasında yemek salonu işçiler tarafından iyi bir dinlenme mekanı olarak değerlendirilebilmektedir.

Yapıyı oluşturan tüm ünitelerin, Karmod tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile demonte özellikte ön üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede duvar panellerinden çatısına, kapıdan percereye, su ve elektrik tesisatlarına kadar paketlenen yapı kullanılacağı yere sevk edilmektedir. Karmod uzmanlarınca yerinde kurulum yapılan yemekhane yapısı kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod yeni nesil yapıların tamamı uzun ömürlü yapı modelinde üretim yapılmakta olup demonte sistemin sunduğu kolaylıkla sök tak özelliği ile başka mekanlara kolayca taşınarak kurulum yapılabilmektedir. Bu durum yol yapım gibi hareketli şantiyeler ve büyük inşaat firmalarının yeni projeleri için ekonomik avantajlar sağlamaktadır.

Yemekhane Konteyneri 2355 m²

2355 m²

Yemekhane Konteyneri 2355 m²

  • Teknik Çizimi Görüntüle
  • Perspektif Görüntüle
  • Örnek Projeleri Görüntüle
Şantiye Konteyneri 3870 m²

3870 m²

Şantiye Konteyneri 3870 m²

  • Teknik Çizimi Görüntüle
  • Perspektif Görüntüle
  • Örnek Projeleri Görüntüle