Güvenli proje, teknoloji kullanımıyla hızlı üretim, zamanında teslimat ve tam müşteri memnuniyeti Karmod’u güvenilir kılan ilkelerini oluşturur. 1986 yılına uzanan üretim tecrübesi Karmod güvenli yapılarına uzmanlık olarak yansımıştır. Prefabrik yapı sektörünün en güvenilir markası Karmod, Türkiye’deki bilinirliğini gerçekleştirdiği ihracatıyla 135 ülkeye taşımıştır.

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Karmod müşteri memnuniyeti gerçek anlamda kalite standartları ve sertifikalarla desteklenmiştir. Karmod kalite standartları ve sertifikaları yerine getirilmesi gereken bir prosedür değil tam müşteri memnuniyetinin temel aşamalarından biri olarak görür. Bu nedenle proje aşamasından başlayarak üretim süreçlerinin tamamında kalite kontrol sistemini güvenli Karmod yapıları için işletir.

Müşteri memnuniyet yönetimine bağlığının bir sonucu olarak Karmod kalite standartları ve sertifikalarını ISO ve CE belgeleriyle sürdürülebilir hale getirmiştir. Karmod uluslararası standartlara bağlı kalmak koşulunun yanı sıra üretim süreçlerindeki kalite kontrol uygulamalarını müşteri memnuniyetine giden en önemli yol olarak görür. Üretimin tüm aşamalarında kalite kontrol uygulamaları titizlikle yerine getirir. Karmod bünyesinde oluşturduğu TKY Toplam Kalite Yönetimi uzman ekipleriyle ürün kalitesine sürdürülebilir konum kazandırmıştır.

Karmod ile Güvenli Yapılar:

Karmod nesilden nesile uzun yıllar kullanılacak güvenli yapılır üretiyor. Bu güven Karmod müşteri yorumlarına ‘İyi ki varsın Karmod’ diye yansıyor. Bu güzel yorum Bursa, Gemlik’ten Karmod’dan ev alma sürecini deneyimleyen Pelin Pir hanıma ait. “Tüm ailem adına önce Şube Müdürünüz ve Satış Temsilciniz ve ardından Tüm Karmod ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız Karmod.” diyerek Karmod güvenini öz biçimde yorumlayan Pelin hanıma biz de çok teşekkür ederiz.

Henüz tasarım aşamasında başlayan Karmod güveni saha ekiplerinin oturuma hazır kurulumuna kadar sürer. Bununla da bitmez Karmod güveni müşteri memnuniyeti için satış sonrası hizmetleriyle devam eder. Karmod müşteri ilişkileri tüm süreçlerde ‘yıllarca süren dostluğa dönüşür’. Bu nedenledir ki Karmod güvenli yapılara her yeni müşteri daha önce yapıları deneyimlemiş arkadaşının tavsiyesiyle güvenle sahip olur.

Karmod projeden üretime güvenli yapıların hakkını en iyi şekilde verir. Yapı güvenliği için gerekli uygulamaların tamamı hassasiyetle yapılır. Üretimde işlenecek malzemeler eni iyi kalitede seçilerek güvenli yapıların parçası olur. Testlerden ve kalite süreçlerinden geçirilmeden hiç bir malzemenin kullanımına onay verilmez. En iyi yapı güvenliği, en iyi yalıtım, en iyi kalitede çelik metal kullanımı Karmod yapılarının güvenini oluşturan önemli üstünlüklerdir.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven:

Karmod yapılarında yaşamı deneyimlenmesiyle oluşan müşteri memnuniyeti ve güveni yeni hikayelere kapı aralıyor. “Bize kısa sürede güzel bir ev kazandırdınız.”, “Tereddütsüz önereceğim kurumsal bir firma.”, “Arzu ettiğim kaliteye rastladığım için çok mutluyum.” ifadeleri Karmod memnun müşteri yorumlarına dökülen güzel deneyimlerin bir sonucu.

Karmod müşteri memnuniyeti ve güveninde müşteri deneyimlerinin payı büyük. Karmod gerçekleştirdiği her proje sonrası müşteri görüşlerine mutlaka başvurur. İlk aşamada iletişimden satışa, satıştan kuruluma müşteri deneyimleri telefon anketiyle alınır. Kullanımdan yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra yapının mevsimsel yalıtım performansı müşterilerinin görüşünden ölçümlenir. Anket çalışmaları sonrası kullanım yerlerine özel deneyim not edilerek yapı gelişimi için değerlendirmeye alınır. Müşteri geri dönüşlerinden elde edilen bilgilerle harmanlanarak yapılan ürün geliştirmeler tam müşteri memnuniyetine giden yolda en önemli adımı oluşturur.

Karmod Müşteri Yorumları

Karmod müşteri yorumu: “Arzu ettiğim kaliteye rastladığım için çok mutluyum. Memnunum Karmod’un seçkin personeli ile çalışmış olmaktan. Özellikle Bölge Müdürünüzün özlediğimiz nezaket, samimiyet ve olumlu yaklaşımına. Benzer şekilde bize yardımcı olan konusuna hakim satış temsilcinizin ilgi takibinden ziyadesiyle memnunum. Söz verilen zamanda gerçekten profesyonel bir ekiple evimin kurulumu tamamlandı. Her şey için çok teşekkürler.”

Gerçek Müşteri Hikayeleri

Karmod kalite ve güvenini en iyi gerçek müşteri hikayeleri anlatır. Binlerce Karmod müşterisinin ortak noktalarını memnuniyete yansıyan gerçek yaşanmış hikayelerde bulacaksınız.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Anketler müşteri memnuniyetinin önemli ifade biçimlerini oluşturur. Bu nedenle Karmod müşteri memnuniyet anketlerinin yapılmasına ve sonuçların değerlendirilmesine büyük önem verir.

Marka ile ilk iletişimden proje önerisine, tekliften satışa, üretimden lojistiğe, saha kurulumundan satış sonrasına tüm süreçler için Karmod müşteri memnuniyet anketleri düzenlemektedir. Telefonla ölçme yönteminin kullanıldığı Karmod müşteri memnuniyet anketleri rıza üzerine hemen hemen tüm müşterilerle yapılmaktadır. Memnuniyet anketlerinde genel müşteri izlenimleriyle birlikte hizmet ve üretim kalitesi öz sorularla ölçümlenmektedir. Müşteri memnuniyet anket sonuçlarına yansıyan öneri ve görüşler mutlaka değerlendirmeye alınır. Konfora yönelik beklentiler Ür-Ge’ye tabi tutularak gerekli geliştirmeler yapılır. Hizmet beklentileri de not alınarak gerekli düzenlemelerin yapılmasında kullanılır.

Son yapılan ölçümlerde Karmod müşteri memnuniyet oranı yüzde 98 gibi yüksek bir yüzdede gerçekleşmiştir. Karmod tam müşteri memnuniyeti için deneyim ölçümünün temel araçlarından olan anket çalışmalarını çok önemsiyoruz.

Kurulum ve Bakım İpuçları

Yeni teknoloji makinelerle üretilen prefabrik yapıların kurulumu son derece pratiktir. Aynı zamanda çok az bakıma ihtiyaç duymakta olup bakımı son derece kolaydır.

Prefabrik yapıların ana taşıyıcı sisteminde çelik metaller kullanılır. Üretim teknolojik makine hatlarında modüler parçalı şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle üretimi tamamlanan yapı istenilen her yere nakliye araçlarıyla kolayca taşınabilir.

Kullanım sahasında cıvata somunlu sistemin verdiği avantajla firma profesyonellerince çok kısa zamanda kurulum yapılabilmektedir. Duvardan çatıya, elektrikten su tesisat uygulamalarına varana kadar her şey profesyonel ekipçe yapıldığından farklı ustalarla uğraşma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Prefabrik yapı bakımı son derece kolaydır. Yıllar boyu kullanım sonucu yıpranan iç ve dış boya yeniden boyanarak yenilenebilir. Musluk ve bataryalar diğer yapılarda olduğu gibi kullanım zamanına göre conta yıpranması yaşanabilir. Contalar yenilenerek sorunsuz kullanıma devam edilebilir. Yağmur suyu olukları yaprak veya toz toprak gibi etkenlerle dolabilir. Daha akışkan hale getirmek için bu tıkanmalar temizlenerek giderilebilir.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Karmod garanti kapsamı sözleşmelerde standart olarak 1 yıl olarak belirtilmiştir. Garanti ve bu kapsamda destek seçenekleri sözleşmelere açık ve anlaşılır biçimde belirtilmiştir.

Üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod garantisi 1 yıldır. Satış Sonrası Destek ekiplerine sahip Karmod yapılarının tamamına satış sonrası servis hizmeti sağlamaktadır.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Karmod sektöründe yeniliklerin öncüsüdür. Üretimlerini yeni teknoloji makinelerle gerçekleştirir. Güvenli uzun ömürlü yapılar Karmod teknolojili modern üretiminin bir neticesidir.

Karmod tam müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle ürün ve hizmetlerini yeniliklerle sürekli geliştirmektedir. Yeniliklerle yapılarının kalite, ergonomi ve konforunu yükseltmektedir.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Modern tesislerde üretim gerçekleştiren Karmod yenilikçi ürünler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Ürün geliştirmede müşteri memnuniyet ve deneyim hikayelerinden önemli ölçüde yararlanır. Ergonomi ve konfor için yenilikçi ürünler geliştirirken bunun üretiminde yeni teknolojilerin kullanır. Yeniliklerin öncüsü Karmod sektöründe izlenen güçlü markadır.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Karmod çelik sistemlerin üretimi ve işlenmesini yeni sistem roll-form makine hatlarında gerçekleştirmektedir. Teknoloji kullanımını panel hatları, pres makineleri ile desteklemektedir. Otomotiv sektöründe kullanılan boya teknolojilerini üretimine taşıyan Karmod bu alanda da yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Yüksek yapı güvenliği, eni iyi kalitede malzeme tercihi ve teknolojik makine kullanımı Karmod üretiminin temel ilkelerini oluşturur.