Sandwich panel üretim sisteminin getirdiği yüksek izolasyon, güvenli yapı tarzı ve opsiyonel çatı uygulaması ile Karmod vidalı sistem modüler yapıları Konteyner Ev olarak ta tercih edilmektedir. Karmod standart planda oda, wc, mutfak içeren modellerinin yanı sıra özel plana sahip konteyner ev üretimi de gerçekleştirmektedir. 

Özel planda üretilen 3x9 plandaki modelimiz iki oda ile beraber wc, banyo ve mutfak içeren planıyla bir ailenin barınma ihtiyacı için önemli bir çözüm içermektedir. Duvarlarda 5 mm, çatıda 12,5 cm kalınlıkta yüksek izolasyon içeren sandwich panel kullanan Karmod ısı cımlı pvc pencereleriyle izolasyonu daha da artırmaktadır. Konteyner ev yaşam alanlarımız elektrikten temiz ve atık suya kadar merkezi şebekelere bağlanılıp kullanıma hazır şartlarda üretilmektedir.

Karmod acil yerleşim mülteci kamplarında da hızlı üretim ve kurulumla kolaylıklar sunmaktadır. İstenmeyen deprem, yangın, sel, tusunami, toprak kayması gibi tabi afetlerle beraber savaş durumlarının oluşturduğu barınma ihtiyaçlarından doğan acil yerleşim üniteleri bir ailenin uzun süre iyi şartlarda barınabileceği güvenli ortamlar hazırlamaktadır.

Yüksek yapı güvenliğine sahip modüler evlerimiz istendiğinde vidalı birleşenlerin verdiği avantajla sökülerek başka mekanlara zarar görmeden taşınarak defalarca kurulum yapılabilmektedir.