Karmod yeni nesil konteyner ofis yapılarıyla iki tarzda üretim gerçekleştirilmektedir. Bunlardan ilki standart planda ofisler olup 3x7 standart ölçüsünde yirmiye yakın ergonomik planda üretimi gerçekleştirilmektedir. İkinci tarzda ise üç kata kadar istenilen mekan büyüklüğünde planlarda tasarlanan modüler birleşimli özel planlı ofis yapıları ile lüks yönetim ofislerinden şantiye ofislerine kadar farklı konseptlerde üretimler gerçekleştirilmektedir.

Standart kullanımdaki ofis yapıları kullanıma hazır üretimli olup genelde sipariş sonrası stok durumuna göre hemen sevk edilerek kullanılabilmektedir. Birleşimli ve katlı ofis yapılarımız ise kullanım amacı ve kişi sayısına göre Karmod teknik ofisinde projelendirilerek kısa sürede üretim sonrası yerinde kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Özellikle şantiye ortamlarında yönetim ofisi, teknik personel ofisi, yatakhane, yemekhane, dinlenme salonu, kafeterya, eğitim odaları, laboratuvar, wc duş gibi her türlü yapı ihtiyacına hitap eden üretimlerle işçi kamp yerleşkelerine yönelik üretimler gerçekleştirilmektedir.

Karmod yeni nesil konteyner estetik görünümde dış kaplamalara imkan veren yapı özelliği ile lüks yönetim ofislerinin de tercihi olmuştur. Alüminyum kompozit cephe kaplama, ahşap kaplama veya benzer estetik kaplama modelleri Karmod ofis konteynerlerinde rahatlıkla uygulanabilmektedir.