Karmod büfe kabinler modüler güvenli yapısıyla ideal büfe çözümüdür. Karmod büfe hazır ürünleri bant sistemiyle tam yoğunlukta malzeme kullanılarak üretilmektedir. Karmod büfe ünitelerinin duvar ve çatı panelleri izoleli yapıdadır. Karmod ürünleri özel fırınlama sisteminin getirdiğ avantajlarla benzerlerine göre koku yapmazlık üstünlüğüne sahiptir. 

Karmod büfeler elektrik tesisatı ve armatürleri, kapısı, camları ile kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilir. Opsiyonel olarak ilave hareketli camlar, panjur kepenk sistemi gibi uygulamalar firmamız tarafından yapılmaktadır. Pratik özelliğiyle başka bir mekana kolayca sevk edilebilir. Karmod büfe ürünleri arzu edilmesi halinde raf sistemi uygulaması da yapılmaktadır. Pencerelere jaluzi perde, havalandırma menfezi, klima gibi uygulamalar yine opsiyonel olarak yapılmaktadır.

Karmod büfe ürünleri 150×215 ebattan başlayarak 50 metrekare kapalı alana kadar bir çok değişik ebatta üretilmektedir. Büfe kabinlerimiz içerisine wc ünitesi ve lavabo barındıran modellere de sahiptir. Karmod büfeler ekmek satış büfeleri, gazete dergi satış büfeleri, kafeterya, bilet satış büfesi, çay ocağı, okuma salonu, cami çay evi, market satış noktası, semt bakkalı, manav amaçlı büfe vb. amaçlarla kullanılabilmektedir. Pratik ve güvenli kullanıma sahip Karmod büfe kabinle bugün sipariş verin hemen kazanmaya başlayın.