Dünyada modüler yaşam kabinine adını veren Karmod hayatı kolaylaştıran pratik yapı çözümleriyle her alanda güvenle kullanılıyor. Dünyada ilk kez otomasyon bant sisteminde üretilen kabin panelleri demonte özellikle birleştirilerek 150x150 cm ebattan başlayarak 50 metrekarelere varan ölçülerde kapalı yaşam alanları farklı kullanım amaçları için müşteri tercihine sunulmaktadır.

Karmod kabin modellerinin tamamının üretimi otomasyon bant sisteminde gerçekleştirildiğinden tam yoğunlukta hammadde dağılımı ile imal edilmektedir. Bu durum yapıların her noktasının aynı yüksek mukavemet içeren standartlarda hazırlanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Karmod ürünleri düzgün parlak yüzeye sahip olmaktadır.

Yurt içinde kullanılacak modüler yaşam üniteleri genellikle tam fabrika üretimiyle kulanıma hazır olarak üretilmektedir. Yurtdışı siparişlerde nakliye avantajı için yapılarımız modüler özelliği ile demonte olarak hazırlanmaktadır. Kullanım yerine sevk edilen ürünler Karmod uzmanlarınca kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Dünyada 80’i aşkın ülkede yaşam alanı olarak kullanılan Karmod kabinlerin tercih edildiği yapıları şu kekilde sıralayabiliriz; güvenlik, büfe ve satış ofisi, şantiye yapısı, yatakhane, yemekhane, acil yerleşim mülteci kampları, kamu hizmet ofisleri gibi çok sayıda alanla beraber wc duş ünitesi olarak tercih edilmektedir.