Tasarımdan üretime üstün özelliklere sahip Karmod prefabrik evler maksimum rahatlıkta estetik mekanlar içeriyor. Hazır evler kendine özgü ev hayalini gerçekleştirmek isteyenlerin bu hayallerini hemen çok cazip fiyatlarla gerçekleştirebilecekleri imkanı da sunuyor.

Her biri yeni nesil ev teknolojisi ile Karmod Prefabrik güvencesinde üretilen evlerin klasikle moderni buluşturan fark sunan tasarımlarında hayalinizdeki evi bulacaksınız. Tek katlı ve iki katlı prefabrik ev modellerinin sunulduğu çok sayıda ev tasarımlarımızda zindelik veren yaşam alanları özenle hazırlandı. Her biri birbirinden göz alıcı tasarlanan ev modelerimizde dıştan bakıldığında estitik görünüm içten bakıldığında ise ferah yaşam alanları hemen fark edilir.

Karmod prefabrik evlerini tasarımla beraber üstün ve farklı kılan diğer aşamalar yeni nesil üretim sistemiyle başlar. Modern üretim tesislerinde yer alan teknolojik hatta vidalı ve geçmeli sistemle evi oluşturan tüm üniteler proje ile birebir detaylarda çok kısa sürede hazırlanmaktadır. Duvar panellerinden çatı kaplamalarına elektrikten su tesisat ünitelerine, kapıdan pencereye demonte hazırlanan ev kurulum yerine sevk edilmektedir. Karmod uzmanlarınca yerinde montajlanan yapı büyüklüğüne göre bir kaç gün gibi kıısa sürede kullanıma hazır tesilm edilmektedir.

Yeni nesil Karmod evler yüksek yapı güvenliği içeren kalite standartnda üretim yapıldığından uzun ömürlü yapı sınıfındadır. Evin demonte özelliğinin verdiği avantaj yapıyı istenildiğinde sökülerek başka mekanlara da kurulum imkanı da sunmasıdır. Kapıdan pencereye, elektrikten suya her detayı Karmod tarafından gerçekleştirilen evlerimizin başka ustalara gereksinin duymaması da önemli bir avantaj içermektedir.