Birleşimli şantiye ve ofis konteyner istenilen ölçülerde tek katlı veya çok katlı olarak proje bazında özel üretim yapılmaktadır.

Birleşimli konteynerler kullanım özelliğine göre şantiye konteyneri veya ofis yönetim binaları olarak özel üretim yapılmaktadır. Bunlardan şantiye konteyneri büyüklüğüne göre; çalışma ofisleri, dinlenme alanları, yatakhane, yemekhane, tv – sinema salonu, seminer salonu, yönetici dinlenme odası, yonetici çalışma ofisi, wc – duş ünitelerinin tamamını veya bir kısmını kapsayabilir nitelikte üretilebilmektedir.

Birleşimli ofis konteynerleri ise, ister tek katlı veya çok katlı olarak demonte sistemle ön üretimleri yapılıp uzman ekiplerimizce yerinde montaj yapılarak kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir. Birleşimli ofis konteynerlerimize müşteri tercihine göre alüminyum kompozit kaplama, ahşap kaplama ve benzeri dekoratif uygulamalar rahatlıkla yapılabilmektedir. Birleşimli konteyner fabrikada yüksek teknoloji kullanılarak seri üretimi ve kısa sürede kurulumu ile büyük avantaj sunmaktadır.