Yeni Nesil Konteyner teknolojisi ile üretilen Karmod Konteyner yapıları sandwich panel sistemin getirdiği yüksek izolasyonu, üstün kalitesi ve fonksiyonel kullanımda yaşam alanları ile öne çıkıyor. Karmod Yeni Nesil Konteyner 125 mm çatı ve 50 mm duvar panel sistemiyle benzerlerine göre yüzde 60’a varan oranlarda yüksek ısı izolasyonu içeriyor.

Karmod Yeni Nesil Konteynerin kapı ve pencere sistemlerinde çift camlı pvc doğrama kullanılmaktadır. Karmod özellikle yoğun iş temposunda çalışılan işçi şantiye ortamlarında dinginlik veren açık kahve bej rengi ile de farklı. Demonte vidalı ve geçmeli üretim teknolojisi ürünün bir diğer üstünlük sunan farkını oluşturur.

Yeni Nesil Konteyner yapılarının statik hesaplamalarından iç plan tasarımlarına kadar her detayı mimar ve mühendisler kontrolünde özenle hazırlanmıştır. 3x7 standart ölçüde yirmiye yakın hazır planda üretilen Karmod Yeni Nesil Ürünleri ihtiyaca özel opsiyonel plan ve uygulamada üretimlerle de müşterilere sunulmaktadır. Konteyner ürünlerimiz şantiye işçi kamplarında yemekhane, yatakhane, yönetim ofisi, laboratuvar, özel depolama alanı, wc duş üniteleri gibi çok farklı mekan ihtiyacında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra farklı sektörlere yönetim ofisi, satış ofisi, sosyal tesis binası, hastane, okul gibi çok alternatifli yaşam alanları ile güvenli yapılar olarak hizmet vermektedir.

Standart Konteyner beklentinizi yükseltin

Karmod Yeni Nesil bugüne kadar Standart Konteyner arayışındaki ‘geçici yapı’ algısını tamamen ortadan kaldıran ve beklentileri yükselten üstünlüklerde bir ürün. 3x7 Standart Konteyner veya 2,40x6 Standart Konteyneri tam yenilikçi yapısal özellikleri,  üretim kalitesi, ergonomisi ve detay çözümleriyle konteyner yapılara benzersiz üstünlükleriyle yeni tanımlama getirdi. Konteyner modelini geçici yapı sınıfından uzun ömürlü ve güvenli yapı sınıfına yükseltti.

Uzun ömürlü Sandviç Panel Konteyner Sistemi

Duvar panelleriyle beraber çatısında da sandviç panel kullanılan Karmod Yeni Nesil uzun ömürlü Sandviç Panel Konteyner sistemine sahip üstün özellikte bir yapı. Çatı sisteminin tamamında kullanılan 12,5 cm kalınlıktaki panel kullanımıyla sektöründeki tek markadır. Çatı panelleri özel kenet sistemiyle bir birine bağlantılanmış olup su alma sorunları geçit vermeyecek şekilde yüzde yüz olarak çözümlenmiştir. Hem duvar hem de çatıda kullanılan maksimum kalınlıktaki sandviç panel yapıyı enerji kullanımında yüzde 60’lara varan oranda tasarruflu kılmaktadır. Kışın en soğuk havada veya yazın kavurucu sıcağında klima kullanımıyla minimum enerji ile yapı içi iklimlendirme kolaylıkla yapılabilmektedir. Birinci kalite destek saclı pvc pencerede kullanılan çift cam sistemi de yalıtıma ekstra katkı sağlamaktadır. Pencerede tam kapama sağlayan boydan boya ispanyolet kilit sistemi tercih edilmiştir. Kapıda kullanılan tam kapanır özel sac kapı Karmod ürününe özgüdür.

Yeni Nesil Ofis Konteynerleriyle işiniz yolunda

Kullanıma hazır Ofis Konteynerleri ile işinize hemen start verin rakiplerinize karşı daima önde başlayın. Karmod 21 metrekare standart yapılardan başlayarak dört kata kadar istenilen metrajlarda ofis konteyner binalarını kısa sürede inşa etmektedir. Birleşimli sistemle kurulan yapılar bir kaç gün gibi çok kısa sürelerde kullanıma hazır teslim edilmektedir. Karmod’un sektörlere özel konteyner ofis tasarımlarını inceleyin ve mutlaka bilgi alın.

Şantiye Konteyner yapılarında Dünyanın tercihi

Karmod Şantiye Konteyner yapılarıyla Dünyada büyüklükleriyle öne çıkan projelerin çözüm ortağı. Dünyanın en büyük doğalgaz projesi Şah Deniz’in prefabrik ve konteyner şantiye yapılarını inşa etti. 150 milyon/yıl yolcu transfer kapasitesine sahip İstanbul Havalimanı projesinin ilk şantiye yapılarını da Karmod kurdu. Türkiye’nin ilk nükleer santrali Akkuyu projesinin 10.000 metrekareyi bulan konteyner işçi şantiye yapılarını 100 güne yakın bir sürede kullanıma hazır teslim etme başarısı gösterdi. Afrika ve Amerika kıtasında enerjiden altın madenciliğini çok sayıda yapı projesine imza atmaya devam ediyor.

Şantiye işçi kamp projelerimizde yatakhane ve yemekhane yapıları başta olmak üzere şantiye teknik ofis binaları, eğitim ve dinlenme salonları, sağlık binası, ik ofisi, çok amaçlı laboratuvarlar, mescit, çamaşırhane binası, WC – Duş konteynerleri gibi şantiye yapı grubunda bulunan tüm yapıları ihtiyaca göre projelendirerek kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Konteyner fiyatları bütçenize dost

Yukarıda sıraladığımız kalite, yalıtım, uzun ömürlü kullanım sınıfı gibi üstünlükleriyle Karmod Konteyner fiyatları ile de bütçenizin dostu. Klasik yapıların uzun inşa süreçleri, farklı ustalarla büyük maliyetlerle iş çözümü, yüksek malzeme ve işçilik giderlerine konteyner yapı tercihiyle son verin. Karmod Yeni Nesil Konteyner fiyatlarıyla hem kazanın bütçeniz nefes alsın