Yeni Nesil Konteyner teknolojisi ile üretilen Karmod konteyner yapıları sandwich panel sistemin getirdiği yüksek izolasyonu, üstün kalitesi ve fonksiyonel kullanımda yaşam alanları ile öne çıkıyor. Karmod yeni nesil konteyner 125 mm çatı ve 50 mm duvar panel sistemiyle benzerlerine göre yüzde 60’a varan oranlarda yüksek ısı izolasyonu içeriyor. 

Yeni nesilin kapı ve pencere sistemlerinde çift camlı pvc doğrama kullanılmaktadır. Karmod özellikle yoğun iş temposunda çalışılan işçi şantiye ortamlarında dinginlik veren açık kahve bej rengi ile de farklı. Demonte vidalı ve geçmeli üretim teknolojisi yeni nesilin bir diğer üstünlük sunan farkını oluşturur.

Yeni nesil konteyner yapılarının statik hesaplamalarından iç plan tasarımlarına kadar her detayı mimar ve mühendisler kontrolünde özenle hazırlanmıştır. 3x7 standart ölçüde yirmiye yakın hazır planda üretilen Karmod yeni nesil ürünleri ihtiyaca özel opsiyonel plan ve uygulamada üretimlerle de müşterilere sunulmaktadır. Yeni nesil konteyner ürünlerimiz şantiye işçi kamplarında yemekhane, yatakhane, yönetim ofisi, laboratuvar, özel depolama alanı, wc duş üniteleri gibi çok farklı kullanım amacına dönük kullanımıyla beraber her sektörde yönetim ofisi, satış ofisi, sosyal tesis binası, hastane, okul gibi çok alternatifli yaşam alanları olarak üretilerek kullanıma sunulmaktadır.